فلینت لاکوودِ باهوشم سلام

این روزها به این فکر میکنم که احتمالا بعد از سالها دوباره حسِ نابغه بودنت بیدار شده و دستگاه جدیدی اختراع کردی!اگر اشتباه نکنم آخرین اختراعت همان دستگاهی بود که آب را به غذا تبدیل میکرد و به جای بارش باران از آسمان همبرگر و ماکارونی و کوفته قلقلی میبارید.همان دستگاهی که با بارشِ ژله یک قصر ژله ای شگفت انگیز ساخت،یادت می آید؟فلینت لاکوود جان از تو چه پنهان چند وقتیست از آسمان برایمان اتفاقات عجیب و غریبی میبارد،اتفاقات غیر منتظره.این اواخر در میانشان ویروسی هم شروع به باریدن گرفته که کار زمین و زمان را مختل کرده،زندگیمان از روال عادی خارج شده.فلینت لاکوود جان حال و هوای این روزهای ما ابری با احتمالِ بارشِ کرونا و تب و سُرفه و گلودرد است.نمیدانم چه شده،اما هر چه که باشد،دلم میخواهد فکر کنم این هم کار تو است و نتیجه ی اختراعاتِ غیر عادیِ تو!،شاید این بار هم میخواستی آب را به چیز دیگری تبدیل کنی و اشتباهی دست گذاشتی روی بلاهای آسمانی که اصلا خوشایند نیستند،فلینت لاکوودِ عزیزم لطفا هرچه زودتر دستگاهت را متوقف کن،این بار هم اختراعت آزاردهنده شد.

با تشکر:ح جیمی

چالشی توسط آقاگل برگزار شده با عنوانِ "نامه ای به" (شخصیتی که وجود خارجی نداشته باشد) و جناب اریحا لطف کردند و من رو به این چالش دعوت کردند.ممنونم ازشون

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Bryce linkforme دانشـــــکـــــار میلاد د... زیکساری سايت رسمي استارست وان بکسل Dave گروه طراحان وب ایجکس2014 مرجع نمونه پروژه و فایل فروش ویژه لوازم گرمایشی منزل