من عاشق وبلاگ نویسی ام-من عاشق کتابم-من عاشق عکاسیم-من عاشق نویسندگیم-من عاشق هوای بارونی ام-من عاشق صدای بارونم-من عاشق لوازم تحریری ام-من عاشق آشپزی ام-من عاشق شعرم-من عاشق گل طبیعی و گلدونم-من عاشق هوای ابری ام-من عاشق لباسای زمستونی ام-من عاشق لبو و انبه ام-من عاشق شلوغی ام-من عاشق پارچه چهارخونه و گل گلی ام-من عاشق ادکلن های خنکم-من عاشق کتونی ام مخصوصا آل استار-من عاشق آش رشته ام-من عاشق کرانچی و لواشک و ترشیجاتم-من عاشق دوچرخه سواری ام-من عاشق آلبوم عکسای قدیمی ام-من عاشق دفترخاطراتم-من عاشق فست فودم-من عاشق خوابم-من عاشق آدمای شوخ طبعم-من عاشق صندوقچه های چوبی ام-من عاشق جعبه های کادو ام-من عاشق خانوم "د" ام-من عاشق طبیعت گردی ام-من عاشق نی نی ها ام-من عاشق حرف زدن های طولانی ام-من عاشق بوی اسفندم-من عاشق زبانم-من عاشق مسافرتم-من عاشق فروشگاه لوازم آرایشی ام-من عاشق تمیز و مرتب کردن خونه و اتاقم-من عاشق تغییر دِکورم.

من از دروغ و دورویی متنفرم-از آبمیوه و رانی هلو متنفرم-از ادکلن گرم و شیرین متنفرم-از ریاضی و فیزیک متنفرم-از رقابت متنفرم-از بحث و کلکل متنفرم-از (حیوانات خانگی -ات-خزندگان-بندپایان) متنفرم-از کدو متنفرم-از پاییز متنفرم-از لحضه سال تحویل متنفرم-از سیزده بدر متنفرم-از آدمای فضول متنفرم-از خاله زنک بازی متنفرم-از پانتومیم متنفرم-از قهوه تلخ متنفرم-از بادی جامپینگ متنفرم-از والیبال متنفرم-من از محیط بیمارستان و بوی پنی سیلین و الکل و خون متنفرم-از دانشگاهی که توش درس میخونم متنفرم-من از صدای جیرجیرک متنفرم-من از ظرف شستن متنفرم-من از بدقولی متنفرم-از اینکه وقتی با یکی حرف میزنم سرش تو گوشی باشه متنفرم-از صدای تلفن و آلارم گوشی وقتی که خوابم متنفرم-از چتر مشکی متنفرم-من از مقایسه شدن متنفرم.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

writtes Tina دانلود آهنگ جدید مطالب زيبا EMAM14 blog تجارت الکترونیک اطلس ایده معرفی جاذبه های گردشگری شمال کشور مشاوره و یادگیری درسی من های پرت و چرت