من سعی میکنم با همین چیزهای کوچیکی که دارم و به چشم خیلیا نمیاد خوشحال باشم،حتی با نداشته هامم خوشحال باشم(که فکر میکنم این یکی رو تقریبا دارم شعار میدم)ولی نمیذارم بخاطر چیزهایی که دست خودم نبوده پس زده بشم و سرزنشم بکنن و ترحم بهم داشته باشن یا حتی بالعکس.همه ی آدم های این دنیا دست خودشون نبوده که کجا به دنیا بیان!شهرستانی باشن،روستایی باشن،کلانشهر نشین باشن،ظاهرشون چه شکلی باشه،زشت باشن،خوشکل باشن،قابل تحمل باشن،هالیوود طور باشن،تو چه خانواده ای به دنیا بیان،پولدار،فقیر،متوسط، قد و بالاشون چطور باشه،کوتاه باشن،بلند باشن،معمولی باشن،۲۰ سانت باشن،معلول مادرزادی باشن یا سالم باشن،میفهمید لعنتیا هیچکس دست خودش نبوده حتی تویی که از بالا به پایین بقیه رو نگاه میکنی،راحت دل میشکنی و خودتم حالیت نیست !حتی تویی که داشته هات رو به رخ بقیه میکشی و حالیت نیست!کاش یکم فکر کنی که دنیا اگه یه جور دیگه میچرخید تو هم ممکن بود جای اونا باشی،اصن به قول معروف باشه تو خوب ما بد!ما از یه دهات دور افتاده تو تهرونی اصیل هفت جَدت هم زعفرانیه نشین،ما سمندون تو بردپیت و استیوجابز و چمیدونم از اینا.،ما نون پنیر تو شیشلیک،ما خز تو لاکچری!!،ولی پایه و اساس خوب بودنت و موفقیت های الانت قطعا دست خودت نبوده،تو فقط تو جزئیات و فرعیات لول خوردی،جزئیات و فرعیاتی که اگه یه آدم فاقد امکانات و آپشن های مادرزادی و خدادادی تو هزار سال هم جون بکنه شاید نتونه بهت برسه،پس به چیزی افتخار نکن،غرور و خودبرتر بینی برت نداره،تو از همون اول پایه و اساست با یه عده فرق میکرده ۱۰۰ هیچ از بقیه جلو بودی ! خدا رو شکر،شما لایق بهترین های دنیا ! ولی خواهشا کسی رو بخاطر چیزایی که دست خودش نبوده و نیست پس نزن،دلشو نشکن،اعتماد به نفسش رو قهوه ای نکن،ترحم نکن!ما میدونیم همه ی اینا ناخواسته اس ولی خواهشا ناخواسته از این کارا نکن :( میفهمی یا نه؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وانیا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. Yung Carlos دل نوشته ها Web Travis روزنوشت های یک کوآلا FILM-PHILOSOPHY.IR Lauren املاک نیکان اصل