اصن یه وضعیه ها.نمیدونم کی زندگیم میخواد رو ریتم ثابت و منظم حرکت کنه.از زندگی بی برنامه و نامرتب و درهم برهم بدم میاد،خلاصه که این روزا خیلی روزای شه ایه فقط واسه شخص من،کاش همه چی خیلی زود و سریع درست بشه از این بیحالی و کسلی بیام بیرون،مدتیه به شدت بداخلاق و پرخاشگر شدم کلا ناخواسته به همه میپرم بعد سریع پشیمون میشم.حوصله بیرون رفتن ندارم،ینی یه روز میرسه بیام بنویسم حالم خوب شده؟همه چی مرتبه؟یه حسی بهم میگه باید خودم دست به کار بشم،ولی عجیب تنبلی اومده سراغم،فردا چندتا واحد اختصاصی دارم نمیخوام برم دانشگاه چون بدردم نمیخوره وقتی میخوام تغییر رشته بدم احتمالا واسه امتحانای ترم هم حذفشون کنم.یه دبیر زبان داشتیم تو پیشدانشگاهی آخرین کلاسی که تقریبا دو سال پیش باهاش داشتیم گفت اگه میخواید حال زندگیتون خوب باشه به نمازتون سر و سامون بدید.امروز یادم اومد به حرفش با خودم گفتم دقیقا چندوقته نماز نخوندی؟روم نمیشه بگم چندوقته ولی خیلی وقته از همه چی دور شدم و دارم از زیر همه چی در میرم،خودمم اصلا احساس خوبی ندارم و نمیدونم این دور شدنه کی و از کجا شروع شد.وقتی خیلی وقته اون بالاییه رو یادم رفته توقع دارم برام چیکار کنه؟وضعم بهتر از این باشه؟دستمو بگیره؟ بابام همیشه میگه ناشکری نکن خیلیا حسرت زندگیت میخورن ولی خودم تقریبا از هیچ قسمتیش لذت نمیبرم.

بعدا نوشت ۱۹ آذر ۱۳۹۸:قرار بود این نوشته بعد از یه روز انتشار پاک بشه ولی خب بهتره باشه واسه مرور بعدها.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هم سفر China LED Track Lights Manufacturers دانلود کتاب های علوم غریبه مدرسه محیطی شاد کوی ادب اَبری سفید بانویی در دوردست پمپ کفکش و لجن کش