خب خیلی فکر کردم درمورد هشت تا لبخندِ امسال چون لبخند و خوشحالی خاصی نداشتم.فقط یه سِری چیزای کوچیک یادم اومد.مرسی از آرام جان بابتِ دعوتش :)

۱:دوباره وبلاگ نویس شدم.۲:با دوستای خوبی مثلِ شما آشنا شدم.۳:گوشی جدید خریدم.۴:هرچند با کلی ضرر مالی و اشتباه ولی آخرش مسیری رو انتخاب کردم که دوستش داشتم.۵:با "سین" بیشتر از سالهای قبل صمیمی شدم و با همه ی اختلاف نظرهایی که باهاش داشتم اما چیزهای خوبی ازش یاد گرفتم.۶:کلاس رانندگی ثبت نام کردم تا آیین نامه و امتحان شهری پیش رفتم(از شانسِ بدم به کرونا برخورد و همه چی تعطیل شد).۷:ترم قبل با "سین" و "ن" و "الف" و دوتا از استادهای دانشگاه (استادهای رشته ی قبلی) تو یه شب بارونی واسه شام رفتیم بیرون و کلی خوش گذشت.۸:با همکلاسی های جدیدم که فوق العاده ان آشنا شدم و با یکیشون فعلا بیشتر صمیمی ام چون اولین نفر بهم پی ام داد بیشتر با هم گپ میزنیم و اتفاقا اونم حرفِ اولِ اسمش "سین" هست.

میدونم چرت بودن ولی خب فقط همینا رو یادم اومد ^_^ پیشاپیش سال ۱۳۹۹ رو بهتون تبریک میگم آرزو میکنم سالِ خیلی خوبی داشته باشید.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دهه شصتی ها دی جی 24 چهل فايل هگفاز فروش تجهیزات نظافت آلات صنعتی شرکت اسب زر نرم افزار حسابداری شایگان سیستم رطوبت ساز صنعتی،رطوبت ساز گلخانه،رطوبت ساز قارچ،رطوبت ساز پروانه ای اخبار هرمزگان rodkhanehgilan شرکت شیرآلات کلار پویا