سلام،ضمنِ تبریکِ مجددِ نوروز و سال جدید باید عرض کنم که چهارمین روز از فصل بهارِ ۹۹ هم رسید و امروز بیست ساله شدم،امیدوارم واقعا یه سال بزرگ تر شده باشم و فقط به سن شناسنامه محدود نشده باشه،راستش عددِ ۲ دهگان فعلا یکم واسم غریبه ولی چه بخوام یا نخوام باید بهش عادت کنم ^_^ 

این گل های لاله هم همون لاله هایی هستن که توی پُستِ نرم نرمک میرسد اینک بهار درموردشون حرف زدم،تقدیمشون میکنم به همه ی شما دوستای مهربونم که کلی بهم انرژی مثبت میدین.

+بوی باران، بوی سبزه، بوی خاک،شاخه های شسته باران خورده پاک،آسمان آبی و ابر سپید،برگهای سبز بید،عطر نرگس،رقص باد،نغمه و بانگ پرستوهای شاد،خلوت گرم کبوترهای مست،نرم نرمک میرسد اینک بهار،خوش بحال روزگار ،خوش بحال چشمه ها و دشتها،خوش بحال دانه ها و سبزه ها،خوش بحال غنچه های نیمه باز،خوش بحال دختر میخک که میخندد به ناز،خوش بحال جان لبریز از شراب،خوش بحال آفتاب،ای دل من، گرچه در این روزگار،جامهء رنگین نمی‌پوشی به کام،بادهء رنگین نمی‌نوشی ز جام،نقل و سبزه در میان سفره نیست،جامت از آن می که می‌باید تهی است،ای دریغ از «تو» اگر چون گل نرقصی با نسیم،ای دریغ از «من» اگر مستم نسازد آفتاب،ای دریغ از «ما» اگر کامی نگیریم از بهار،گر نکوبی شیشهء غم را به سنگ،هفت رنگش میشود هفتاد رنگ.

"فریدون مشیری"

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دلخوش ایام خدمات حمل و نقل ایرانکس مرجع اطلاعات Willie محسن قاسمی Arp 273 نوشته هایی برای فردا پزشک خانواده شهر علم