یادگاری های یک ترم دانشجویی در رشته ای که دوسش نداشتم و از روی لجبازی انتخابش کرده بودم،رشته ای که انتخابش برام یه اشتباه محض بود رو بردم نصف قیمت به یه خانم کتابفروش فروختم،دیگه لازمشون نداشتم و دوست نداشتم قفسه ی کمدم رو کتاب هایی پر کنن که داشتنشون برام ومی نداره.من تا الان از هیچ چیزی به اندازه ی لجبازی هام ضرر نکردملجبازی هایی که از روی عصبانیت آنی بوجود میومد و در لحضه فقط دلم رو خُنَک میکرد،و بعدش من میموندم و آتیشی که به بارِ خودم زدم.

بعد از کتاب ها رفتم مطبِ دکتر نوبتم هشتِ دی بود تنبلی کردم و نرفتم و دیروز که بیرون بودم یه سَر رفتم واسه ویزیت یکی دوتا از داروهام رو عوض کرد علاوه بر اون یه برگه رو از ویزیت قبلی باید براش میبردم اما فراموش کرده بودم و قرار شد عکس بگیرم بفرستم براش و بعد با وُیس بهم توضیح بده،خوشبختانه برگه ام‌ رو گُم نکرده بودم و امروز صُبح واسش فرستادم ولی ظاهرا هنوز واتساپش رو چک نکرده،وقتایی که میرم بیرون آدم هایی رو میبینم که دوست ندارم ببینم و سوال هایی ازم میپرسن که دوس ندارم بپرسن،اون آدم ها مثلا میتونن معلم کلاس پنجم ابتدایی و یا دبیر دینی و عربی دوران راهنماییم باشن و اون سوالا مثلا میتونن این باشن که خب چه خبر،چیکار میکنی؟و من خوب میدونم که منظورشون از چه خبر،چیکار میکنی اینه که خب حالا بعد از گذشت این سال ها و این همه ادعا چه رشته ای قبول شدی و چه دانشگاهی درس میخونی؟! اگه نخوام دروغ بگم اصلا دوست ندارم به سوالاشون جواب بدم که البته آخرش مجبور میشم و جواب میدم و از شما چه پنهون به شدت حسِ ضایع شدن و دماغ سوختگی بهم دست میده اینجور موقع ها!دیروز خیلی خوب فهمیدم که همین سوال های ساده بعضی وقتا چقدر میتونن واسه یه نفر پیچیده و دردناک باشن و نمک بپاشن به زخمش و چقدر خوب میتونن حالشو بد کنن!دیروز صبح "سین" بهم پی ام داد که رفتم ساختمون اداریِ دانشگاه واست پرسیدم گفتن کارتاتون اومده،چون میدونستم حرفاش زیاد اعتباری نداره واسه اینکه مطمعن بشم و این همه راه الکی نرم دانشگاه و برگردم خودم زنگ زدم به مدیر گروه و گفت هنوز کارتاتون نیومده هروقت اومد خودمون تماس میگیریم!پس "سین" چی رو سوال کرده بود؟!الان یکم نگرانم ترم جدید شروع شده بعضی از رشته ها رفتن سَرِ کلاس پس کارت های ما کِی میاد؟هفت تا واحد دارم که باید معادل سازی کنم یهو نگن وقتِ حذف و اضافه و معادل سازی تموم شده!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیتو فا قفل دیجیتال فیلیپس Soapgoldenperel salembasha Julie Scott سالم زیبا Glenna نیلکوه رکوردز Luther