مثلا انقدر حرف تو دِلت جمع شده باشه که نتونی بزنی و ندونی که از کجا باید شروع کنی و سکوت رو ترجیح بدی،مثلا بیکار باشی ولی کلی کار داشته باشی،مثلا ناخواسته تمام احساسات منفی بهت هجوم بیارن و تبدیل بشن به غبطه خوردن(شایدم حسادت!)،مثلا از یه جایی به بعد فقط لبخند بزنی،لبخند زدن همیشه به معنی اوکی بودن نیست.مثلا انقدر دلسرد شده باشی که دیگه حتی نخوای شانست رو امتحان کنی و بقول "سین" تیری توی تاریکی بزنی!مثلا حتی شادترین آهنگ ها هم واست غمگین باشن و ترجیح بدی آهنگایی گوش کنی که معنیشون رو نمیفهمی یا بی کلامن،مثلا حال خوبِت به اندازه ی حافظه ی ماهی گُلی ثانیه ای و موقت باشه و بعد از یه مدت دوباره اِرور بدی!مثلا از خوشبین بودن ترسیده باشی،مثلا از سوالِ: پنج سالِ آینده ی خود را چگونه تصور میکنید؟ بیزار باشی!

+وقتی حالتون خوب نیست،چیکار میکنید؟چه چیزهایی حالتون رو خوب میکنه؟

+۲۵ بهمن وَلنتاین،۲۶ بهمن روز مادر،۳۰ بهمن تولد مامانم:*(دلیل نفس کشیدنم و دوست داشتنی ترین و مظلوم ترین شخصِ زندگیم) خیلی دوس دارم یه جوری خوشحالش کنم،ولی نمیدونم چجوری؟!یه وقت زشت نباشه به جای اینکه من روز تولدش براش کادو بخرم اون واسه من میخره؟!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مجله دلتا تجهیزات آشپزخانه صنعتی رنگین کمان سایتی برای همه Ocr دانلود رایگان نمونه سوالات مصاحبه و گزینش استخدامی صباحت|پایگاه فرهنگی مذهبی شهر فومن سازه پلاس عجایب جهان ebigholi